دلایلی که شما می توانید به فروشگاه ماردین کالا اعتماد کنید!

خریدتان را به تجربه ای خوب و دنیایی اعتماد تبدیل خواهیم کرد.

اعتماد به ماردین کالا

1 : نماد اعتماد

کلیه فعالیت های فروشگاه ماردین کالا مطابق قانون جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد لذا بر همین اساس فروشگاه ماردین کالا دارای تاییدیه از سازمان صنعت و معدن و تجارت و نیز دارنده نماد اعتماد می باشد که کلیه فعالیت ها زیر نظر پلیس فتا انجام می گیرد.

باکلیک روی عکس زیر می توانید نماد اعتماد را مشاهده نمایید:

نماد اعتماد ماردین کالا

2 : درگاه پرداخت :

فروشگاه اینترنتی ماردین کالا برای جلب اعتماد بیشتر و آسان کردن کار مشتریان، قسمت درگاه پرداخت بانک تجارت را فعال کرده است، فروشگاه ماردین کالا  تمامی اطلاعات مورد نیاز را درباره فروشگاه، به بانک تجارت داده و توانسته است که مجوز دریافت و استفاده درگاه پرداخت ملت را به دست آورد.نمایان شدن درگاه پرداخت اینترنتی بانک تجارت بر صفحه فروشگاه نشانه تآیید فروشگاه ماردین کالا نزد بانک است.

درگاه پرداخت بانک تجارت ماردین کالا

3 : نماد ساماندهی :

فروشگاه ماردین کالا دارای لوگوی ساماندهی از ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می باشدکه این ستاد وظیفه تآیید هویت و صلاحیت یک فروشگاه یا یک شخص را بر عهده دارد که از این نظر فروشگاه ما مورد تآیید این وزارت می باشد.
قابل ذکر است که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در سفارش خود ، شما می توانید در صفحه ای که لینک آن در صفحه لوگوی نماد اعتماد و لوگوی ساماندهی تعبیه شده شکایت خود را ثبت نمایید . از پلیس فتا شکایت خود را پیگیری نمایید .

4 : محصولات و گارانتی :

تمامی محصولات داخل فروشگاه ماردین کالا به بهترین شیوه ممکن معرفی شده و تمامی اطلاعات محصول به صورت دقیق در توضیحات محصول قید شده و مشتری می تواند با بررسی کامل محصول خود را خریداری نمایید و همچنین تمامی محصولات با گارانتی ارائه می شوند و مشتری می تواند در قسمت انتخاب گارانتی ، برای محصول خود گارانتی خریداری نمایید.

5 : آدرس و تماس با ما :

فروشگاه ماردین کالا دارای آدرس ثابت ( کردستان – بانه -خیابان شهدا روبروی پاساژ الماس مجتمع تجاری میران طبقه 2 پلاک 203 ) می باشد و مشتریان می توانند به صورت حضوری هم مراجعه فرمایند .

و همچنین چندین شماره تماس جهت پاسخگویی و خدمات رسانی 24 ساعته از طریق تماس تلفنی و تلگرام به مردم غیور کشور جمهوری اسلامی ایران می باشند .

مدیریت فروشگاه ماردین کالا بر عهده ی آقای محمد محمودی می باشد. شما می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس جهت مشاوره رایگان و قیمت روز کالا

محمودی: 09189784898

رشیدی: 09189741867

محمودی: 09906920297

 

رسیدگی به انتقادات، شکایات و پیشنهادات

مشتری گرامی، اگر انتقاد، پیشنهاد یا شکایتی از ماردین کالا دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس mardinkala@gmail.com ایمیل ارسال کنید .

دفتر وب‌سایت و امور مشتریان:

استان کردستان، بانه، خیابان شهدا،جنب بانک ملت،روبروی پاساژ شافعی فاز یک.

ایمیل : mardinkala@gmail.com